Виробництво вибухових робіт з використанням енергії вибуху

Обвалення будівель, споруд, димових труб, конструкцій з будь-яких матеріалів, дроблення фундаментів, підривання льоду
Підприємство має багаторічний досвід проектування та виконання буропідривних робіт із обвалення будівель та споруд із залізобетону, бетону та цегляної кладки в умовах діючих підприємств без зупинки основного виробництва. Обвалення в заданому напрямку димових труб, градирень тощо, обвалення будівель та дроблення фундаментів у кілька разів знижує витрати на їх демонтаж порівняно з традиційними методами, а об'єкти, що знаходяться в аварійному стані, практично не підлягають демонтажу без застосування вибухових робіт -за ускладнених умов безпеки при розбиранні ручним або механічним способом.

Підприємство має досвід підривання льоду для запобігання виникненню аварійних ситуацій при льодоставі, ліквідації заторів шуги у трубах охолодження діючих агрегатів теплових ТЕЦ.

Роботи по металу: зміцнення матеріалів вибухом, отримання біметалів (зварювання металів вибухом).

• У співтоваристві з інститутом ім. Патона, його спеціалістами з металообробки вибухом, з розробки та впровадження спеціальних вибухових матеріалів (різаків прямолінійних кумулятивних (РПК), труборізів кругових кумулятивних накладних (ТрККН) підприємство має позитивний практичний досвід різання металевих споруд, отримання біметалів вибухом та зміцнення («зуб'їв» ковшів екскаваторів, броней конусних дробарок та ін.
• Підприємство здійснює обвалення металоконструкцій, таких як крани-перевантажувачі, відвалоутворювачі та ін. з використанням енергії вибуху.